Kdo je Nussbaum
parkovací systémy
krenotech KRENO s.r.o.

Společnost Nussbaum je rodinná firma kterou řídí pan Hans Nussbaum se svými 3-mi syny a dalšími příbuznými. Činnost společnosti je velmi progresivní a inovativní.
Počátky podnikáni rodiny Nussbaum sahají do roku 1912 a samotný začátek firmy Nussbaum se datuje do roku 1943. Jednotlivé výrobní závody mimo hlavní výroby servisních zdvihacích zařízení, přístrojů pro autopravárenství a parkovacích systémů se podílejí na důležitých a mnohdy originálních dodávkách pro letecký a automobilový průmysl, dopravu i jejich servisní organizace. Součástí skupiny jsou i dvě továrny na výrobu hydrauliky od ventilů přes řídící bloky až k hydraulickým pístům i těch nějvětších zdvihů.
SMT - Sheet Metal Technologies GmbH
Do skupiny Nussbaum Group patří dnes v Německu celkem sedm společností - výrobních závodů a jedno logistické centrum v nichž je celkem 1.250 zaměstnanců vytvářejících obrat 123 mil. EUR (2011) z kterého je 46% export.
V oboru zdvíhací servisní techniky a měřících servisních zařízení pro autoopravárenství a výrobu je Nussbaum světovou jedničkou.
Hlavním krédem skupiny Nussbaum je kvalita a spokojenost uživatelů.
Neodmyslitelnou součástí skupiny Nussbaum je výzkum a vývoj v rámci vlastních konstrukčních kanceláří. Jen na parkovacích systémech je činných 8 konstruktérů a elektroniků. To znamená v oboru parkovacích systémů bezkonkurenčně největší výrobní a technické zázemí.
Podrobnosti na webu www.nussbaum-lifts.de