Zpět

Závora UPPER 4E UPPER 4
silniční závora pro standardní šířku

UPPER 4E - velmi rychlá elektromechanická závora pro ramena do délky 3,7 m s délkou vysazení ramena do 3,5 m. Parametry pohonu: regulátor síly, 230V~,  1,2A, 100W, 60Nm, výkonnost S2 15min a S3 30%, rychlost otevření 3s. Dodáváno s ramenem dle objednání (viz. příslušenství pro silniční závory UPPER").

UPPER 4EL - závora, jako výše uvedená, ale s multifunkční jednotkou a vstupem pro okamžité zavření. Dodáváno s ramenem dle objednání (viz. příslušenství pro silniční závory UPPER").

UPPER 4EH - závora, 24V =/150W s řídícím panelem a regulací rychlosti pohybu. Rychlost otevření 3s. Dodáváno s ramenem dle objednání (viz. příslušenství pro silniční závory UPPER").

Konstrukční popis:
Silniční závory UPPER 4E/4EL/4EH jsou osazeny kompaktním motorem s převodovkou v uzavřeném hliníkovém obalu. Elektromotor 230V~(24V =) je vybaven tepelnou pojistkou. Tyto motory jsou dimenzovány pro náročný a bezpečný provoz. Vertikální hřídel převodového systému a přímé převody jsou vyrobeny z otěruvzdorného materiálu a uloženo v olejové lázni v uspořádání zaručujícím vysokou provozuschopnost. Speciálně instalovaný silový regulátor dovoluje přenos regulace točivého momentu ramena zajišťující bezpečný provoz. Systém se dá rychle odpojit jednoduchým klíčovým zajištěním, díky kterému je možné manuálně ovládat závoru při výpadku proudu. Skříň je lakována oranžovou barvou RAL 2000 s úpravou proti odlupování. Na přání a za příplatek je možné lakování v individuálních barvách. Na objednání jsou výše uvedené závory k dodání v nerez provedení.
Zabudovaná řídící jednotka (UPPER 4EL) umožňuje následující funkce: provoz "krok za krokem", otevření, zavření, omezení, automatické zavření, částečné otevření, detekci překážky a automatický nezámrzný systém.
Zabudovaná řídící jednotka (UPPER 4E,4EH) umožňuje následující funkce: provoz "krok za krokem", omezení, automatické zavření.
Do řídících jednotek je možné zabudovat přijímací modul, lze nastavit délku pauzy, velikost síly otevírání a zavírání, připojení majáku. Ramena závory UPPER jsou vyrobeny z anodizovaného hliníku, o rozměru 100x25mm různých délek (o hmotnosti 1kg/m) dle jmenovitých rozměrů.

Zapojení závory     Rozměry     Stavební připravenost

Zpět

Copyright © 1999 KRENO sro