Zpět

Závora UPPERE UPPER 8E
silniční závora pro velmi široké průjezdy

UPPER 8E - elektromechanická závora, vybavená maximálně 8m ramenem, bez potřebného příslušenství, se silovým regulátorem a elektronickou řídící jednotkou. Standardně vyvažovaná: 6m. Přívod: 230V~,  1,5A, 200W,   toč. moment 60Nm, výkonnost S2-30 min, S3 50%, pracovní čas 5s. Dodáváno s ramenem dle objednání (viz. příslušenství pro silniční závory UPPER").

Konstrukční popis:
Silniční závory UPPER 8E je osazena kompaktním motorem s převodovkou v uzavřeném hliníkovém obalu. Elektromotor 230V~ je vybaven tepelnou pojistkou. Tento motor je dimenzován pro náročný a bezpečný provoz. Vertikální hřídel převodového systému a přímé převody jsou vyrobeny z otěruvzdorného materiálu a uloženo v olejové lázni v uspořádání zaručujícím vysokou provozuschopnost. Speciálně instalovaný silový regulátor dovoluje přenos regulace točivého momentu ramena zajišťující bezpečný provoz. Systém se dá rychle odpojit jednoduchým klíčovým zajištěním, díky kterému je možné manuálně ovládat závoru při výpadku proudu. Skříň je lakována oranžovou barvou RAL 2000 s úpravou proti odlupování. Na přání a za příplatek je možné lakování v individuálních barvách. Na objednání jsou výše uvedené závory k dodání v nerez provedení.
Zabudovaná řídící jednotka umožňuje následující funkce: provoz "krok za krokem", otevření, zavření, omezení, automatické zavření, částečné otevření, detekci překážky, připojení majáku a  automatický nezámrzný systém. Rameno závory UPPER je vyrobeno z anodizovaného hliníku, o průměru 100mm a délce 4200mm.

Zapojení závory     Rozměry     Stavební připravenost

Zpět