Víme jak parkovat Home Page
Logo NussbaumHome page Download Kontakty Napiąte nám Mapa stránek
Parkovací systémy na Facebooku Parkovací systémy na YouTube
a
 
 

Proč jsme změnili našeho dodavatele?

Verze pro tiskZpět

Od roku 2009 dodáváme parkovací systémy NUSSBAUM na místo dřívějších zařízení WÖHR

Je skutečností, že jsme s úspěchem na trh v Česku a Slovensku mezi architekty a developery uvedly výrobky mechanických parkovacích systémů. První dodávky technologií se stoupající tendencí jsou od roku 1994 (viz.reference) a mohli bychom z tohoto faktu dlouho profitovat, kdyby nezačaly problémy s kvalitou a kompletností dodávek.

Po představení společnosti Nussbaum jsme byli velmi překvapeni, jak je tato společnost sofistikovaná a v jak perfektním strojírenském provedení jsou její výrobky. Proto bylo rozhodnutí o změně dodavatele velmi snadné, neboť pro nás je prioritní spokojenost uživatele.
(viz. http://www.nussbaum-parking.de/front_content.php)

Dnes již jasně víme, že pro firmu Nussbaum je nejdůležitější zákazník a pro něj je tato firma ochotna provést i modifikace vlastních výrobků, která pokud je smysluplná, se stává sériovým výrobkem. Samozřejmě velmi pružně reaguje na případné reklamace. Na rozdíl od jiných výrobců parkovacích systémů, kteří se v posledních létech znatelně zmenšují, se Nussbaum svými akvizicemi velmi rozrůstá a zvětšuje. (viz. http://www.nussbaum-group.de/)

Ing. Zdeněk Křenovský - jednatel a ředitel krenotech KRENO s.r.o.

 
Liftparker
Comfortparker Quadro Outdoor T3
Parkline 5001 IS
Glasboxen
Parkplatten
Car Lift
Car Tower Cubator
Smart Tower
Car Tower Orbis
Zpět