Víme jak parkovat Home Page
Logo NussbaumHome page Download Kontakty Napiąte nám Mapa stránek
Parkovací systémy na Facebooku Parkovací systémy na YouTube
 
 

Kdo je Nussbaum

Verze pro tiskZpět
Společnost Nussbaum je rodinná firma kterou řídí pan Hans Nussbaum se svými 3-mi syny a dalšími příbuznými. Činnost společnosti je velmi progresivní a inovativní.
Počátky podnikáni rodiny Nussbaum sahají do roku 1912 a samotný začátek firmy Nussbaum se datuje do roku 1943. Jednotlivé výrobní závody mimo hlavní výroby servisních zdvihacích zařízení, přístrojů pro autopravárenství a parkovacích systémů se podílejí na důležitých a mnohdy originálních dodávkách pro letecký a automobilový průmysl, dopravu i jejich servisní organizace. Součástí skupiny jsou i dvě továrny na výrobu hydrauliky od ventilů přes řídící bloky až k hydraulickým pístům i těch nějvětších zdvihů.
SMT - Sheet Metal Technologies GmbH
Do skupiny Nussbaum Group patří dnes v Německu celkem sedm společností - výrobních závodů a jedno logistické centrum v nichž je celkem 1.250 zaměstnanců vytvářejících obrat 123 mil. EUR (2011) z kterého je 46% export.
V oboru zdvíhací servisní techniky a měřících servisních zařízení pro autoopravárenství a výrobu je Nussbaum světovou jedničkou.
Hlavním krédem skupiny Nussbaum je kvalita a spokojenost uživatelů.
Neodmyslitelnou součástí skupiny Nussbaum je výzkum a vývoj v rámci vlastních konstrukčních kanceláří. Jen na parkovacích systémech je činných 8 konstruktérů a elektroniků. To znamená v oboru parkovacích systémů bezkonkurenčně největší výrobní a technické zázemí.
Podrobnosti na webu www.nussbaum-lifts.de

Zpět
Hydraulik Seehausen GmBH Hydraulik Markranstädt GmbH KMF Kemptnerer Maschinen Fabrik GmbH Otto Nussbaum SMT - Sheet Metal Technologies GmbH